Par mums

Par mums

300 000 000 €
Izsniegto kredītu summa
1100
Uzticamu sadarbības
partneru visā Latvijā
200 000
Apmierinātu klientu
401 000
Noformēto līgumu skaits
16
Kreditēšanas centri
Incredit
Kompānija Incredit veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem jau 13 gadus. Pa šo laiku kompānija spēja kļūt par vienu no līderiem patēriņa kreditēšanas jomā, ar vairāk nekā 200 000 apmierinātu klientu. Incredit kompānijas sniegtās konsultācijas, izsniegšanas ātrums un izdevīgi nosacījumi kopā veido kvalitatīvu servisu, ko novērtē ilggadējie klienti, atgriežoties un labprāt iesakot kompānijas produktus saviem draugiem un ģimenei. Kompānijas mērķis ir palīdzēt saviem klientiem sasniegt pozitīvas pārmaiņas, tāpēc Incredit komanda nepārtraukti uzlabo jau esošos pakalpojumus, piedāvājot saviem klientiem jaunus produktus, pielāgojot tos katra vēlmēm un vajadzībām. Incredit ir saņēmusi PTAC speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-018. Licence pieejama šeit.
Izvēles dažādība

Incredit kredītu plašajā pakalpojumu spektrā ir dažādu veidu online kreditēšanas produkti: patēriņa kredīts, kredīts auto iegādei, kredīts remontam un ceļojumam, kredīts precēm un pakalpojumiem un pārkreditācija, kas palīdz izdevīgi apvienot citu kredītu kompāniju līgumus ērtā vienā līgumā. Vairāk par visiem kredīta veidiem var iepazīties šeit. Kompānijas pakalpojumu dažādība ir liela Incredit priekšrocība par ko ir pārliecinājies liels patērētāju skaits. Pakalpojumus aktīvi izmanto gan online, gan atnākot uz jebkuru sev tuvāko Incredit kreditēšanas centru, kas ir ērti pieejami visā Latvijā. Incredit kreditēšanas centru kontakti pieejami šeit.

Priekšrocības
Incredit kredo – Mēs ticam, ka katram ir jābūt iespējai radīt neaizsmirstamus mirkļus un izbaudīt savus vaļaspriekus. Kā arī dzīvot ar komfortu, tāpēc mūsu kompānija rada jaunas iespējas!

Katrs Incredit klients – individualitāte! Kompānijas pastāvīgiem klientiem ir iespēja izmantot visas kompānijas piedāvātās akcijas, kā arī īpaši viņiem izstrādātos akcijas piedāvājumus, kuri tiek rūpīgi izstrādāti, ņemot vērā visu klientu vēlmes un vajadzības.
Un visbeidzot, Incredit pamatnosacījums – vienmēr pielāgoties! Bez dažādu kredītu veidu pakalpojumu sniegšanas, kompānija piedāvā saviem klientiem iespēju izvēlēties sev ērtāko kredīta atmaksas datumu (2 nedēļu robežās!), kā arī, visi kredīti ir bez slēptām komisijām.
Bez tam, Incredit vienmēr ir gatavi kompromisam un izdarīt tā, lai kredīts būtu nevis nepatīkama nepieciešamība, bet veiksmīgs palīgs nepieciešamo preču iegādei vai jebkuru mērķu īstenošanai!
Vīzija un mērķi
Incredit mērķispadarīt kompānijas produktus pieejamus katram klientam. Jebkuru Incredit kredītu iespējams ātri un izdevīgi noformēt kreditēšanas centros vai pie sadarbības partneriem visā Latvijā, bet dažus kredīta veidus iespējams noformēt internetā ONLINE, vien 30 minūšu laikā un bez ķīlas!
Kompānija ir orientēta uz ilgtspējīgu sadarbību ar katru klientu, piedāvājot jaunus tehnoloģiskus risinājumus un labāko servisu izdevīgā kredīta saņemšanā maksimāli īsākā laikā, un zemākajiem procentiem visā Latvijā. Pie tam, Incredit regulāri rīko saviem klientiem dažādas akcijas: bezprocentu kredīts, atliktais maksājums precēm un pakalpojumiem, kā arī nozīmīgas atlaides patēriņa kredītam.
Sazināties ar mums
Uzdod sev interesējošu jautājumu vai atrodi
atbildes jautājumu sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi
Zvanu centra tālrunis phone+371 67199100
Nosūtīt
SIA InCREDIT GROUP ir Rietumu Bankas meitas uzņēmums.
Speciāla atļauja patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-018.
© 2011-2024 Incredit
Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012 Visas tiesības aizsargātas