Mans profils
Par mums

Par mums

300 000 000 €
Izsniegto kredītu summa
1100
Uzticamu sadarbības
partneru visā Latvijā
200 000
Apmierinātu klientu
401 000
Noformēto līgumu skaits
18
Kreditēšanas centri
Incredit
Līzinga kompānija SIA InCREDIT GROUP ir dibināta un veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem jau no 2010. gada, pamatojoties uz Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegto kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pateicoties uzņēmuma plašajam kredītu pakalpojumu spektram un izdevīgajiem piedāvājumiem, Incredit īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā. Jāpiebilst, ka līzinga un kredītu kompānijas Incredit viens no lielākajiem veiksmīgas darbības balstiem ir tās līdzīpašniece - Rietumu Banka (51%) ar savu pieredzes mantojumu, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā un viena no pirmajām Latvijas privātajām bankām ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Baltijas, Eiropas un NVS valstīs.
Kā viena no galvenajām kompānijas nostājām ir palīdzēt bērniem, ko arī katru gadu dara, ziedojot naudas summas bērnu ārstēšanai. Papildu tiek organizētas dažādas reklāmas kampaņas, aicinot to darīt arī pārējos, lai palīdzība tiktu sniegta visiem bērniem! Dažas no lielākajām labdarības kampaņām - Piepildi savu sapni un Dod bērnam iespēju! Šo kampaņu ietvaros tika palīdzēts vairākiem bērniem un īstenoti viņu kvēlākie sapņi.
Izvēles dažādība
Incredit kredītu plašajā pakalpojumu spektrā ir šādi pakalpojumi: patēriņa kredīts, preces un pakalpojumi uz nomaksu, kredīts auto iegādei. Kā arī tiek piedāvāti īpaši kredīta saņemšanas veidi: klātienē jebkurā kreditēšanas centrā vai ONLINE patēriņa kredīts, kas atvieglo kredīta līguma noformēšanas procesu, kā arī paātrina kredīta saņemšanu. Vairāk par visiem kredīta veidiem var iepazīties šeit. Kompānijas pakalpojumu dažādība ir liela Incredit priekšrocība. Turklāt tam visam pieskaitot klāt vēl kvalitatīvu apkalpošanu, ātru kredīta pieteikumu izskatīšanu un izdevīgus procentus – kompānijas piedāvātie kredīti sniedz klientiem praktiski neierobežotas iespējas dažādu mērķu īstenošanai.
Priekšrocības
Incredit kredo – vienmēr izdevīgi kreditēšanas nosacījumi! Salīdzinājumā ar citiem nebanku kredītiem, kuri tiek piedāvāti modernajā Latvijas finanšu tirgū, Incredit piedāvāto pakalpojumu procenti ir vieni no izdevīgākajiem.

Katrs Incredit klients – individualitāte! Kompānijas pastāvīgiem klientiem ir iespēja izmantot visas kompānijas piedāvātās akcijas, kā arī īpaši viņiem izstrādātos akcijas piedāvājumus, kuri tiek rūpīgi izstrādāti, ņemot vērā visu klientu vēlmes un vajadzības.
Un visbeidzot, Incredit pamatnosacījums – vienmēr pielāgoties! Bez dažādu kredītu veidu pakalpojumu sniegšanas, kompānija piedāvā saviem klientiem iespēju izvēlēties sev ērtāko kredīta atmaksas datumu (2 nedēļu robežās!), kā arī, visi kredīti ir bez slēptām komisijām.
Bez tam, Incredit vienmēr ir gatavi kompromisam un izdarīt tā, lai kredīts būtu nevis nepatīkama nepieciešamība, bet veiksmīgs palīgs nepieciešamo preču iegādei vai jebkuru mērķu īstenošanai!
Vīzija un mērķi
Incredit mērķispadarīt kompānijas produktus pieejamus katram klientam. Jebkuru Incredit kredītu iespējams ātri un izdevīgi noformēt kreditēšanas centros vai pie sadarbības partneriem visā Latvijā, bet dažus kredīta veidus iespējams noformēt internetā ONLINE, vien 30 minūšu laikā un bez ķīlas!
Kompānija ir orientēta uz ilgtspējīgu sadarbību ar katru klientu, piedāvājot jaunus tehnoloģiskus risinājumus un labāko servisu izdevīgā kredīta saņemšanā maksimāli īsākā laikā, un zemākajiem procentiem visā Latvijā. Pie tam, Incredit regulāri rīko saviem klientiem dažādas akcijas: bezprocentu kredīts, atliktais maksājums precēm un pakalpojumiem, kā arī nozīmīgas atlaides patēriņa kredītam.
Sazināties ar mums
Uzdod sev interesējošu jautājumu vai atrodi
atbildes jautājumu sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi
Zvanu centra tālrunis phone67199100
Nosūtīt
SIA InCREDIT GROUP ir Rietumu Bankas meitas uzņēmums.
Speciāla atļauja patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-018.
© 2011-2020 Incredit
Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012 Visas tiesības aizsargātas