Par mums

Līzinga kompānija SIA InCREDIT GROUP ir dibināta un veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu sniegšanā Latvijas iedzīvotājiem jau no 2010. gada, pamatojoties uz Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegto kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Pateicoties uzņēmuma plašajam kredītu pakalpojumu spektram un izdevīgajiem piedāvājumiem, InCREDIT GROUP īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā.

Jāpiebilst, ka līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no lielākajiem veiksmīgas darbības balstiem ir tās līdzīpašniece - Rietumu Banka (51%) ar savu pieredzes mantojumu, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā un viena no pirmajām Latvijas privātajām bankām ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Baltijas, Eiropas un NVS valstīs - ar pārstāvniecībām Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Francijā un Rumānijā.


Izvēles dažādība

InCREDIT GROUP kredītu plašajā pakalpojumu spektrā ir šādi pakalpojumi: naudas kredīts, patēriņa kredīts precēm un pakalpojumiem, naudas kredīts auto iegādei. Kā arī tiek piedāvāti īpaši kredīta saņemšanas veidi: InCREDIT karte vai ONLINE naudas kredīts, kuri atvieglo kredīta līguma noformēšanas procesu, kā arī paātrina kredīta saņemšanu. Vairāk par visiem kredīta veidiem Jūs variet iepazīties šeit.

Kompānijas pakalpojumu dažādība ir liela InCREDIT GROUP priekšrocība. Turklāt tam visam pieskaitot klāt vēl kvalitatīvu apkalpošanu, ātru kredīta pieteikumu izskatīšanu un izdevīgus procentus – kompānijas piedāvātie kredīti sniedz klientiem praktiski neierobežotas iespējas dažādu mērķu īstenošanai.


InCREDIT GROUP priekšrocības

InCREDIT GROUP kredo – izdevīgi kredīti bez uzpūstiem procentiem! Salīdzinājumā ar citiem nebanku kredītiem, kuri tiek piedāvāti modernajā Latvijas finanšu tirgū, InCREDIT GROUP piedāvāto pakalpojumu procenti ir vieni no izdevīgākajiem.

InCREDIT GROUP mērķis – pieejamība visiem! Jebkuru InCREDIT GROUP kredītu iespējams ātri un izdevīgi noformēt kreditēšanas centros vai pie sadarbības partneriem visā Latvijā, bet dažus kredīta veidus iespējams noformēt internetā vien 10 minūšu laikā un bez ķīlas!

InCREDIT GROUP regulāri rīko saviem klientiem dažādas akcijas:

bezprocentu kredīts, atliktais maksājums precēm un pakalpojumiem, kā arī nozīmīgas atlaides naudas kredītam.

Katrs InCREDIT GROUP klients – individualitāte! Kompānijas pastāvīgiem klientiem ir iespēja izmantot visas kompānijas piedāvātās akcijas, kā arī īpaši viņiem izstrādātos akcijas piedāvājumus, kuri tiek rūpīgi izstrādāti, ņemot vērā visu klientu vēlmes un vajadzības.

Un visbeidzot, InCREDIT GROUP pamatnosacījums – vienmēr pielāgoties! Bez dažādu kredītu veidu pakalpojumu sniegšanas, kompānija piedāvā saviem klientiem iespēju izvēlēties sev ērtāko kredīta atmaksas datumu (2 nedēļu robežās!), kā arī, piedāvāto pakalpojumu vairākumam, nav jāmaksā soda nauda par ātrāk atmaksātu kredītu!

Bez tam, InCREDIT GROUP vienmēr ir gatavi kompromisam un izdarīt tā, lai Jūsu kredīts būtu nevis nepatīkama nepieciešamība, bet veiksmīgs palīgs nepieciešamo preču iegādei vai jebkuru citu Jūsu mērķu īstenošanai!


InCREDIT GROUP ātri un izdevīgi kredīti bez uzpūstiem procentiem!